Hakkımızda

MNB KARAVAN SHOWROOM, sektördeki boşluğu doldurmak amacıyla Murat EMİR ve Nihat BIÇAK tarafından Bursa'nın Yenişehir ilçesinde kurulmuştur. 

Türkiye'de bir ilk olan, iki büyük firmanın Marmara Ana Bayiliğini alarak tüm karavan çeşitlerini kamp ve karavan seveverlere Bursa yenişehir ilçesindeki MNB SHOWROOM'unda satışına sunmaktadır. Kişiye ve isteğe bağlı özel tasarımlarında yapıldığı fabrikalar ile tüm imalat aşamasının takibini yaparak müşteri memnuniyetinin önemli olduğu bilincinde olup birçok konuda da danışmanlık vermektedir. 

Kullanıcıların Karavan için tüm ihtiyaçlarında MNB SHOWROOM'a ulaşıldığında bünyesine aldığı birçok ithal ve yerli tedarik firma bayilikleri ile çözüme ulaşabilecekleri ticari kaygıdan çok çözüm odaklı çalışan bir firmayız. Yine karavan proje, ehliyet, tasarım, sigorta hizmetlerinin verilerek bir çatı altında tüm karavan severlere net ve güvenilir çözümler üretmekteyiz. 

İşletmenin kurucuları olarak firmamız hızla gelişmekte olan bu sektörde inovasyon odaklı düşünceyle tüm gündemi ve gelişmeleri takibindeyiz. Birçok yurtiçi, yurtdışı fuarlara katılarak eksiklikler ve yenilikleri yakından görüp paydaşlarımız ile çözüm ortaklarımızın birlikteliğini yapmaktayız.

(M)isyonumuz (N)et (B)ilinçli hizmetin profesyonelce kullanıcılara ulaşmasını sağlamak bu esnada doğru kararlar almalarında öncülük ederek yol göstermektir.

WHITE PIGEON ile RENA 5 Karavanlarının Marmara Bölge bayiliğini yapacak olan MNB KARAVAN SHOWROOM'da, ikinci el karavan ve motokaravan satışı da yapılacak.

MNB KARAVAN SHOWROOM'da, her türlü karavan tedariklerine de ulaşabilirsiniz.

 

Firmamızdan Görüntüler